13:03
כיצד לעסוק סקס נרתיקי? טכניקה ותנוחה לאורגזמה הטובה ביותר.

סקס הוא המרכיב העיקרי של אדם מבוגר. אלה שהחיים שלהם מלאים מין קבוע, שים לב הרבה פחות מודאג לגבי זוטות, נוטה לביטוי קטן יותר של מתח ובכלל תחושה הרבה יותר טוב. מין מין יש הרבה ומספרם מגיע סקס נרתיקי. באופן ספציפי עליו כאן וזה יהיה הולך.

אבל, אבל אם הילדה יש ​​פאי בתולה, עם כל זה הוא עוסק באופן אינטנסיבי במין אחורי ובעל אוראלי, היא עדיין תיחשב בתולה. עד כה, כמעט בכל המדינות, הגברת צריכה לשמור על תום לפני הנישואין, ודם צריך להיות בלילה הימי הראשון. אלה הן מסורות, ואנחנו לא זכאים לגנות אותם. למרבה המזל, יש לנו את ההזדמנות כדי לקיים יחסי מין ולא לחשוב על הגבלות שונות.

1 לא רע סקס נרתיקי 2 איך לעשות טוב יותר מִין 3 כיצד לחזק את אורגזמה 4 כל מרתק על הנרתיק 5 ראוי לתשומת לב נתונים 6 איך שינוי במהלך השנים

מאשר לא רע סקס נרתיקי

סקס בנרתיק וסוגים אחרים צריכים להביא תענוג מרבי!

עֶדנָה. כבר מזמן, מבחינה מדעית מפגשי מין קבועים ממריצים תאים להתחדשות, אשר מאט תהליכי ההזדקנות בגוף. Cum הופך להיות טוב יותר. כי זה לא קורה Castoev, אז הזרע מתעדכן לעתים קרובות יותר, כך יהיה טוב יותר זה יהיה עם בכל פעם. חסינות עולה. עם סקס מתמיד Immunoglobulin בולטת ב -30% יותר מאותם אנשים המעדיפים לְהִמָנַע. שיפור הטופס הפיזי. סקס הוא פעיל עבודה שבה כמות עצומה של קלוריות נשרף. אותם אנשים מי לעתים קרובות יש סקס, פחות רגישים להשמנת יתר. שמירה על גבירותיי בריאות. לנשים סקס קבוע הוא מאוד חשוב, כי הוא באמת משפיע על בריאותו של איברי המין איברים.

רוסי לא פנס וחוסר מידע הולידו דעה לא מדויקת כי ליווי הוא בהכרח משהו, הוא עצמה, זה מה שאתה צריך להזיז. עם זאת, כמה אנשים יש את המידע כי שירותי ליווי בישראל אין שום דבר יחד עם זנות.

אם סקס הוא יפה, אז הגברת תהיה כפופה הרבה יותר ספורט מאשר כי החיים הסקסיים משאיר את הטוב ביותר.

איך לעשות טוב יותר סקס 2

לעתים קרובות זה קורה כי לאורך זמן מתח מתחיל לטרוח והוא הופך חמוץ ואותו דבר. ברוב המקרים, זה קורה עם אנשים, אשר כבר ארוך ושנים ארוכות לחיות יחד. כדי להוסיף הדגשת סקסי החיים רבים זוגות להתחיל למצוא אפשרויות מסוגל לעשות מצב טוב יותר.

לקנות צעצועים קטנים מחנות סקס. בחר אותם יחד עם חצי השני שלך לחשוב על זה, למה בשבילך אחד או צעצוע אחר. אחד הטובים ביותר הוא ויברטור עם גירוי נקודה G. אתה יכול לתת לו אדם ולבקש את העבודה הדרושה. להיות משוכנע כי הבחור יוביל את האקסטזה של הילדה שלו אשר מקבל הנאה בלתי היניתה ברגע זה.

ואם אתה רוצה להשיג משהו זוג יוצא דופן, ואז לנסות את הרטט. זה נעשה על ידי מאקר כזה, כך הרטט עורר את הגברת הדגדגן ואת הזין. הפיכתו לרגע אחד בסדר, אתה כבר לא יכול לעכב, כי דבר כזה קטן מאפשר לך להשיג אורגזמה בבת אחת, איך לא כל זוג יכול לשפר.

שינוי תנוחות מסורתיות על הדרך שלך. מגוונים אותם, ציון שינוי זווית החדירה או תפקידי החלפה. אז, למשל, ב רוכב Pose בדרך כלל עובד אישה, אבל עכשיו אתה יכול לתת את האיש הרצון. אולי אתה יכול להרגיש את הרגשות שלא נשמעו. גם תנסה לשחק בתנוחות אלה עם השרירים שלהם הנרתיק. אלה שאתה יכול להאריך לחזק את האורגזמה שלך ולתת שותף להרגיש רגשות כאלה מה זה לא מעולם לא הרגשתי קודם.

תן לגברת לקחת את כל בידיהם. אולי אתה רק צריך להראות את השותף כמו שאתה אוהב בשבילך. ללמד אותו בצדק להשתמש בידיים שלך, ספוגים, לשון וחבר. להפגין כיצד לזוז ובאיזה מהירות.

אתה יכול גם הניסוי ולהציע גבר להסתכל על איך אנחנו ללא עזרה של אחרים לספק את עצמך ולבקש להצטרף כאשר הוא רוצה. כדי לסבול את סוג של גברת משלו באקסטזה לו לא יעבוד במשך זמן רב, אבל לראות מספיק עבור סקס שלך בהיר ובלתי נשכח.

איך לחזק את אורגזזמה 3

סקס נרתיקי, ואורגזמה מדויקת יותר במהלך תהליך זה חשוב מאוד. לא כל אישה מסוגל להשיג את זה, אשר מוסבר על ידי גירוי מספיק מתאים אזורים. כדי להביא אותך לאורגזמה ולהפוך אותו יותר קליט, זה שווה להכיר את הטריקים הבאים כי יהיה גם בשבילך ואת שלך בת זוג.

תרגול Vombilding

רכבת שרירי הנרתיק שלך לעתים קרובות ומתי קבל גבהים במקרה זה, אתה יכול לשלוט על השרירים האלה במהלך חוק מיני. זה יעזור לקבל מקסימום של הנאה בשבילך, ואת האיש שלך הוא ירגיש משהו חדש.

לְאוֹנֵן

אוננות מתמדת מסוגלת לסייע בהשגת אורגזמה זמן מין. אז makar תוכלו לעבוד כדי ליהנות אתה יכול להבין מתי זה שיא של אושר לקרות במיוחד.

שינוי תנוחות

אורגזמה נרתיקית היא דבר קשה, אם לא השתמש בתנוחות מתאימות עבור זה. באופן אידיאלי, האם יש לך יחסי מין ב רוכב תנוחה, מיסיונרית, אבל עם כרית מתחת לירכיים וברדר הברך.

הרגליים צריכות להיות חמות

למרות כמה מפתיע זה יכול להישמע, אבל זה לא רצים אֶמֶת. על מנת סקס בנרתיק הסתיים לטובתך, אתה יכול לקיים יחסי מין בנשמה או בכרגיל בשבילך אבל בגרביים חמים. מאקר כזה אתה יכול להגיע לאורגזמה קליט כי מבהיר את העובדה כי הדם יהיה לשפוך לתוך המקום הנדרש עם מחוזק מהירות, ולא לעצור ברגליים בניסיונות לחמם אותם. לאחר זה כבר לא חושב כי סקס בגרביים הוא סביר!

את כל מרתק על Vagin4

אז זה יהיה ברשימה כי רבים יהיה סקרן לגלות על איבר כזה כמו הנרתיק נקבה.

מה הם הנרתיק?

עבור רבים, זה לא מוסתר מה הנרתיק הוא גדלים שונים לחלוטין, צבעים ומינים. זה יכול להשפיע על כמות עצומה סיבות החל גנים וסיום עם פרופורציות הגוף.

אז, למשל, עומק הנרתיק של הגברת הוא בדרך כלל 8 ס"מ. יש גם גבירותיי, אשר הנרתיק יכול להיות עמוק יותר, אבל רק כמה ס"מ. מדי פעם יש נשים שלהם הנרתיק סף מעולה באחת-עשרה ס"מ. אלה אשר הנרתיק נמצא גם הוא רק 6 ס"מ עמוק. Dame מחלק לשתי קטגוריות - LAN ו Slonikha. איך להבין מה אתה מרגיש לגבי? כדי כאב פשוט!

אם סקס נרתיקי עם החדירה העמוקה ביותר מביאה לך כאב, וגברים אפילו עם פחות התיכון מרגיש כמו ענקי מין בזמן המיטה איתך, אז האם אתה מרגיש לגבי בנות Dumoy, במילים אחרות לקטגוריה "LAN".

עכשיו נדבר על "פיל". לקטגוריה של נשים כולל גבירות גדולות עם רגליים קטנות וקול נמוך. השד בדרך כלל O נשים כאלה הן מפוארות. הנרתיק עמוק יותר ממה שהוא צריך להיות בגלל נשים כאלה רק חייב להיות חיפוש קבוע עבור שותף מין כי לא כולם לא יכולים לספק אותם, כי גודל החבר צריך להיות מרשימים.

גם אזרחותם של הנערות משפיעה. לכן, לדוגמה, Grechany, צרפתית ואיטלקית ואיטלקית נמצאים הראשונים והצרים נַרְתִיק. אבל נשים מאפריקה ומולאטו מדרום אמריקאי יש הנרתיק העמוק והרחב.

באשר לגודל הדגדגן, אז הערכים יכולים בין 5 ל 30 5 מ"מ. במקרים מסוימים, הם יכולים להיות יותר, ב מה להשפיע על תנאים מוקדמים הבאים:

מידת עירור; תגובה אלרגית שהובילה לדלקת; שינוי רקע הורמונלי; Spka (תסמונת השחלות polycystic).

אם אתה מודאג כי גודל הדגדגן שלך גדול יותר מאשר הנורמה, זה שווה ליצור קשר עם הרופא כדי לחסל את הנוכחות סביר של המחלה. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%aa%d7%9c-%d7%90%d7%91%d7%99%d7%91/

תשומת לב הגון עובדות 5

עכשיו נדבר על עובדות מרתקות שעשויות להיות, להפוך את המצגת שלך ואת vaginas יגדל את הידע שלך בתחום זה. הנה ארבע עשרה עובדות לדעת:

לשפר את הנרתיק במהלך יחסי מין. במהלך חוק המין, הנרתיק של הנשים יכול להגדיל ולמתוח פעמיים. לכן המשך המין ארוך יותר, ללא תשלום הופך להיות. עצמה תומכת בהיגיינה. הנרתיק מסוגל לשמור על אזור זה נקי סדר. זה מוסבר על ידי העובדה כי הנרתיק של הנשים יש microflora שלה, אשר אין צורך לשבור, כי זה יכול להוביל את הופעתה של מחלות שונות. פריקה שונים. לאורך מחזור הפריקה ושינוי בעוצמתם. לדוגמה, אתה יכול לראות כמות קטנה של בחירה קרם, ריריות קרום ואפילו נוזלי. הסכום והאיכות הוא חיישן באמת תלוי איזה שלב של מחזור אתה עכשיו. כמו כן, אם מדגיש שלך הפכו טיפוסי, גירוד ריח מופיע, אז זה לא מבטיח שום דבר טוב. כאשר בעיות כאלה מזוהים, זה שווה גינקולוג מיד. הנרתיק יכול להיות אימון. לא כל אישה יודעת על התרגילים, אשר נקראים על שם הראשון המפורסם ד"ר קגל. בזכות הטכניקה שלה, אתה יכול לאמן את השרירים של הנרתיק שלנו, אשר יביא הרבה תועלת, כי עם הנרתיק מאומן, רגשות הם משופרים יחסי מין הופך הרבה יותר נעים יותר מעניין עבור שני השותפים. 3 מתוך 4 גבירותיי פנים Threush לאורך כל החיים. אלס כל כך מגעיל, אם זה נראה בשלב מסוים, אז הוא לא היה מפגר מאחור ולפעמים ייזכר לעצמו בנוכחותו. ברוב המקרים, טרוש מעורר נטילת סמים ארוכה, כי הם הורגים מספר עצום של חיידקים, כולל הצורך, אשר נמצאים בנרתיק. טיפול nonovagina. Neovagina הוא הנרתיק עשוי בדים חבר. במילים פשוטות, זה נרתיק שאדם צעיר עשה לעצמו, משנה את הרצפה. הטיפול בו עדיין לא הומצא ומדענים עדיין לא יכולים להבין כיצד לטפל במפורש לאיבר כזה. נקודה G. נקודה זו קרויה על שם Graefenberg ארנסט האקדמית הגרמני, שהצליח להבהיר המינוי שלה מציינת היכן זה היה בדיוק. נוזלי במהלך אורגזמה - שתן. שיטה מנוסה בעזרת מספר עצום של עבודות מחקר נמצאה כי במהלך אורגזמה, נשים רבות לעשות כמות עצומה של פריקה. במקרים מסוימים, נוזל זה עובר. החוקרים הצליחו למצוא כי נוזל זה למעשה מאה אחוז מורכב משתן, ולא היה מספיק כי השלפוחית ​​הופכת ריקה לאחר אורגזמה כאלה. קונדום - החבר הקרוב ביותר של הנרתיק. אם אתה משתמש בו נכון, זה יכול להגן מפני כמות עצומה של התכווצויות כי בהחלט לא צריך הנרתיק שלך. השיטה היעילה ביותר של אמצעי מניעה. סליל intrauterine הוא השיטה היעילה ביותר של אמצעי מניעה, הארוך ביותר ולא מסוכן יותר עבור הנשים. חפשו בוודאות. נשים רבות אומרים כי סקס, שבמהלכו חדירה לא יצאה, הם אוהבים הרבה יותר. זה הגיוני, כי במקרה זה יש גירוי חלק של הדגדגן, אשר נוצר במיוחד עבור ההנאה. "הנרתיק" נורמלי "אינו קיים. את המראה של כל אדם בלבד, ולכן כל סטנדרטים של איך הנרתיק הרגיל צריך להסתכל, פשוט לא יכול להיות. אוננות לא מזיקה. אתה יכול להתמודד עם שביעות רצון עצמית לאורך כל היום ושום דבר לא יהיה בשבילך! לא נזק גלוי, כמו פנימי, לא יפעל. הדבר היחיד שאתה מקבל מזה - הרבה הנאה. ריח שונים. נרתיק לכול אחד יש ריח ייחודי ואישי משלה, והשקפת העולם כי הגברת הבריאה אין ניחוח - שגוי.

איך משתנים עם גיל 6

הנרתיק אינו מסוגל להשתנות אפילו עם השנים.

שירות ליווי בישראל משולם היטב. לעתים קרובות, לקוחות - צעירים מוצלחים, אשר מבקשים כדי למנוע להופיע במבט אצל הפגישה, לוקח ידית עם אישה יפה. הכנסה זו היא למדי למדי, אז כדי להבטיח את עצמו לספק את עצמם עם אובייקטים הדרושים.

זה היה לא פעם אישר על ידי מדענים רבים העוסקים בנושא זה. עוֹמֶק הנרתיק שלך נשאר קבוע לאורך זמן, אשר לא ניתן לומר על ספוגי נבט.

Sponges מין ניתן לשנות, כי עם הזמן ב גוף נקבה נוכחות של הורמון כזה כמו אסטרוגן ילך לירידה כי יגרום לירידה בקולגן ושומנים. במיוחד בגלל הופעה זו שפתיים אפורות יכולות להשתנות.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. עוזר לזוגות כדי לפתור מתוח בחיי סקסי.

במונחים טכניים, מין נרתיקי במיוחד הוא תהליך בתהליך מתרחשת Defloration.תוכן זה מספיק עבור התוכן לטעון כי מין לא לשאת שום תועלת. אבל עדיין יש לציין כי בנוסף ליהנות, סקס נרתיקי קבוע משפר את מצב פיזי ורוחני של האדם, לפחות כי זה הכרחי. אבל כדי כנראה כדי להבהיר את כל היופי של מין, העובדות הבאות על סקס יהיה רשום: איך זה נעשה ברור, אז שיעורי מין להביא הרבה תהנה השירות. אם אתה לא ציד עם בריאות, אז בתור התחלה יהיה די מתחיל לעתים קרובות לפרוש עם החצי השני שלה ב מיטה.

Просмотров: 1315 | Добавил: lannykerska9ls2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close