22:09
חשוב לדעת על סקס. אילו סכנות יכולות להיות?

סיפוק המין שלך צרכים - אחד הרצונות העיקריים של כל אדם. זה עומד ליד צריך מזון, מים ואוויר. כמובן, לתפקוד מלא הגוף לא צריך לקיים יחסי מין לעתים קרובות כמו מזונות להתרחש. אבל בהחלט בלעדיו זה בלתי אפשרי לעשות. כמה אנשים להתמודד, כך תגיד, "בעצמך", לא למשוך אנשים אחרים לשיעור זה. אבל זה, שרוצים למצוא שותף קבוע (או לא מאוד) לכך, צריך לדעת על סקס.

התוכן של המאמר

למה צריך סקס 2 סכנה של סקס 3 מינים של מין 4 סקסי מְלַאי

למה צריך סקס

נראה שזה עונה לזה השאלה יכולה כל אדם מבוגר. אבל למעשה, לא הכל כל כך חד משמעי אולי נשמע בתשובותיו. ידע של חיי מין ברוב אאוטונים הם שטחיים מאוד ומורכב בעיקר של סטריאוטיפים ושמועות. על מנת לקבל מידע מלא על בעיה זו, רבים מחפשים מידע על האינטרנט ולפעמים מתייחסים sexologists.

אנשים יש סקס עבור כמה סיבות עיקריות שניתן לשלב אחד עם השני:

תשוקה לילד. כאן הכל ברור מאוד - בני הזוג רוצים בן או בת, כך שבחייה עושה הכל כדי להיכנס להריון; צריך לעשות את הצרכים המיניים שלך. זה רצון טבעי של אדם, זה לא שווה הורשע בכלל. וגברים ונשים באותה מידה רוצה סקס, רק מסיבה כלשהי, לא אוהבים לדבר על זה; חשיפה במהירות באמצעות יחסי מין הרגשות שלך. במקרה זה, השותפים מבקשים לא לעצמם, וזה עם זה. זוהי ביטוי של אהבה וחיבה של אינטרדיבום. וזה די תשוקה טבעית, אז אתה לא צריך להיות טוב יותר, במיוחד אם זוג כבר במערכת היחסים; פונקציה מחדש של מערכת הג'נטרינרית. אנשי קשר מיניים רגילים עם שותפים פרוגניים מהימנים מאפשרים להימנע מהליכים לא נעימים ומסוכנים רבים; משמש להרוויח. יש אנשים, לרוב בנות, לספק לצרכנים ללקוחות עבור שכר מסוים. או להתחרות עם אנשים עשירים, מעת לעת לספק אותם עבור סיוע מהותי; כוונה להשתמש במין כאמצעי לשיפור החיים שלך. דוגמה פשוטה של ​​אנשי קשר קסואלים בין הבוס וכפוף. אם אחד הציונים הוא תשוקות וצרכים, אז השני הולך על תחנת רדיו זו על סולם הקריירה.

לרוב סקס קורה בדיוק סיבות אלה. חשוב יותר - בהסכמה הדדית.

תמיכה של גברים עשירים - המשימה של קשה נפשית. מיליונרים של ישראל אינם רגילים לציבור להפגין נשים וילדים. פשוט לבחור אסקמנטל, אשר ידגיש את המיקום יעשה חברה מצוינת.

פעולות נאכפות דמות מינית העונשת על פי חוק. אם רק זה לא מראש משחק תפקידים של תפקידים.

סכנה של sex2

יחסי מין בהחלט, נֶחְמָד. אבל יש לו חסרונות ואפילו סכנה. אנשים רבים נ ' מוכן לעובדה כי מגע מיני עשוי לכלול לא נעים השלכות של תווים שונים. כדי לגלות הכל על סקס, אתה צריך להכיר את הצד הלא נעים שלו.

אילו סכנות הן אינטימיות קרבה לאדם אחר:

מחלות ברורות ביותר (או stds - מחלות המועברות מינית). זיהומים שונים חיידקים, ויראלי, פטרייתיים. כולם מסוכנים ביותר מהם שמעו כל מבוגר - HIV, עגבת, זיבה ועוד רבים אחרים. הריון לא רצוי. אם כי אמצעי מניעה אינם בשימוש עם מין נרתיקי, אז אישה יכולה "לעוף" עם סיכוי גבוה מאוד. אם זה לא היה מטרה של סייזם, אז אתה צריך לדאוג אם זה לא קורה. הרבה כדי ללמוד הריון מאשר להפריע לו. ישנם סביבות רפואיות רבות כי לעכב את התפיסה. ובכן, ועדיין יש קונדומים רגילים. קבלת פציעות במהלך סקס, אנשים חסרי ניסיון, כמעט בלתי נמנע. בעניין זה, לעתים קרובות יותר סובלים רצפה חלשה. סקס ללא הכנה מסוימת יכול לגרום לא נעים, אפילו כאב, מתיחה של השרירים של הנרתיק, היווצרות של מפוחים, microtraums של רירית ממברנות. התנזרות ארוכה יכולה לגרום לבעיות זקפה ושפיכה. זה לא ממש בעיה, אשר יש מעשה מיני על ידי מעשה מיני, אבל עדיין זה חובה להזכיר. קל לקיים יחסי מין כדי לקיים יחסי מין, עדיף לספק את עצמי כדי להיות מסוגל לחשוף את עצמה לסיכון של ארקטיספי. סקס בגיל צעיר יכול להוביל לגלות בעתיד. מאז רשויות מערכת הרבייה מסיימים רק ב -18 שנים, עדיף לקיים יחסי מין אחרי זה.מפגשי מין מוקדמים יכולים להוביל לעובדה כי ההתפתחות של הגוף יהיה התאושש. ולא רק הצד הפיזי יושפע - זה יהיה גם בסיכון. כמו כן, מין בגיל צעיר מוביל לפקודות מהצד הפסיכולוגי. האורגניזם הבלתי חוקי אינו יכול להגיב על תחושות במהלך socia. בנים ובנות הם רק חוויה פיזיולוגית שלילית, צבויות של iadrazing, אשר יהיה הבסיס לגישה רעה כלפי סקס. סקס עם אנשים של גיל קטן הוא בעיה גדולה מאוד עם החוק. זה צריך להיות מובן כמו צעירים, כל כך הנחיתה. לא תמיד, את עדותו של "צד הקורבן" נלקח, גם אם הם התרחשו בהסכמה הדדית. אף אחד מן השותפים עדיף לא להסתכן בו כדי לקיים יחסי מין לפני תחילתו של עידן הרוב, כדי לא לחשוף את עצמי באחריות פלילית.

זהירות וידע פשוט הסכנות העיקריות של יחסי מין יעזרו לכל אדם להימנע בעיות כלשהן. כדור זה נלמד מאוד על ידי רופאים רבים מדענים. לכן, זה לא בלתי אפשרי להתייחס למידע זה מופץ במקורות פתוחים. עבור מישהו שהיא תהיה ברורה האמת ההון, ומישהו - גילוי אמיתי.

ישנם שלושה כללים פשוטים יעזור לכל אדם חסר ניסיון לא לקבל בעיות מטענים לאחר מינית צור קשר עם אדם אחר:

יש צורך למנוע את עצמם!אמצעי מניעה ניתן למצוא בכל בית מרקחת, והם על הכיס של כל סיבוב. אל תדאג לגמישות של רגשות במהלך הביטחון והבריאות שלהם הרבה יותר חשוב. בשום מקרה לא יכול להיכנס לקשר כל לראות עם אנשים לא מוכרים. זה מסוכן מיד משני צדדים - onimogut להיות נושאות של זיהומים כי ייפול לתוך הגוף בזמן של נספח פיזי. והם יכולים להשתמש ביחסים אלה למטרותיהם - למשל, שיפוקת תחריט, סחיטה או איומים. בשום פנים ואופן לא להיכנס לתקשורת כלשהי עם קטינים. זה מסוכן לבריאותם ובאגן. וגם מסוכן למבוגר מן הצד המשפטי.

ידע בסיסי אלה יהיה מספיק כדי לא להסתבך.

מין זנים 3

ישנם מספר מינים עיקריים סקס המתורגל על ​​ידי אנשים ברחבי העולם. יסודותיהם הונחו בימי קדם, ולפני האיש המודרני הם הגיעו כבר הוקמו, שפותחה עם כללי ההסדר שלהם.

סוגים עיקריים של סקס, אשר מתורגל על ​​ידי אנשים: https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%aa-%d7%99%d7%9d/

סקס נרתיקי מסורתי. השם מדבר בעד עצמו - רק גברי גברים ונשים משתתפים בצורת סגירה פיזית זו. זהו תרגול משגשג ביותר, קל ליישם ונעים; ORALSEX. במהלך מגע מיני כזה, אחד השותפים משתמש במספרם, בשפה ובפה כדי לעורר אורגזמה מהזוג שלהם. מועסקים או אישה לספק אישה אחרת עם מין אוראלי, תהליך taotes ייקרא "cunnilingus". אם אדם לוקח את הליטוף של השותף שלו, אז זה נקרא "מציצה". יש עוד אפשרות שלישית של אוראלי-קל - "anilingus", כאשר מתרחשת שביעות רצון על ידי מגרה את האנליקציה של אחד השותפים של הפה, השפתיים ואת שפתו של אחר. אנאלי. כמעט זהה לנרתיק, רק אורגזמה מושגת על ידי גבר או חדירה לתוך חור אנאלי עם עזרה effallloimitors ועוד "צעצועי מין". באופן מסורתי, זה נחשב משחק בלתי מתקבל על הדעת, עם זאת, אלה רק דעות קדומות ומבטים מיושנים. רב יום בכל רחבי העולם התאמן כזה סוג של סקס מרוצה ממנה.

כמובן, כמה המצאה אנשים באים עם דרכים חריגות אחרות כדי לספק את עצמם ואת שלהם פרטנר, אבל אלה שלושה סוגים של יחסי מין הם בסיסיים בסיסי.

מִינִי המלאי 4

לא לכל האנשים היו בר מזל לעצמו שותף מיני קבוע. רבים מהם נאלצים לספק את שלהם צרכים לבד. ואם אוננות מוקדמת היתה משהו באמת אסור ולא מקובל (בשל השפעה דתית על האוכלוסייה), עכשיו שביעות רצון עצמית עם אנשים רבים לא נחשבים משהו לא נורמלי. יתר על כן, פיתחה בתעשייה שלמה המפתחת מכשירים שונים מכשירים המסייעים לאנשים בודדים להאיר את הערבים העצובים.

"צעצועים" למבוגרים בודדים אנשים או לאלה שרוצים לגוון את חיי המין שלהם עם קבוע שותף, מאוד. החל מ dildoimmitters רגילים וסיום בובות מין לתכנות. הכל תלוי בתקציב שאנשים מוכנים לבלות על הבידור הזה.

למה צעצועי מין יכול להיות בדיוק מה שחסר אדם:

בצורת עצמית - כדי לספק את עצמו לא צריך שותף! יתר על כן, לבד עם הרבה נועזים והם מסוגלים לספק אפילו את הפנטזיות הגסות ביותר, אשר מסייע המצאות רבות של מומחים בהרשעות מיניות; מגוון של שביעות רצון עצמית הוא פשוט ענק. אנשים רבים אפילו לא חושדים. ישנם מכשירים כדי לענות על הצרכים של אפילו הפטישיסטים הנבחרים ביותר. כולם בהחלט ימצאו משהו מתאים לעצמו.נכון, תצטרך להתמודד עם הבדיקה - קמפיין בחנות סקס; צעצועי מין של כמה מצבים מאפשרים לך לקבל הרבה יותר הנאה מאשר סקס נמחק. ניסיון חדש עבור אנשים בודדים, עבור trustepnirov, זה יהיה מגוון מצוין של חיי מין.

אבל לא רק צעצועי מין יכול רכישה בחנות למבוגרים. תשומת לב נפרדת ראויה לתלבושות קישוטים.

קל ליישם את המטרות שלנו בישראל כאשר אתה מודל שיק מ בלארוס. לעבוד בישראל כיום בתחום הפנאי. גבירותיי מראה המודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם אדם מישראל אפשר לקבל מ 5500 $ לחודש.

עם השותפים שלהם ניתן להתגלגל באף אחד - לפחות המשרתת, אם כי בשד. המרכיב החזותי של מגע מיני חשוב עבור הרבה אנשים. ו קישוטים שונים תלבושות יאפשר לך לקבל ממנו כמה פעמים יותר כיף.

בעזרת צעצועי מין, תלבושות ו אנשים תכשיטים לעתים קרובות לארגן משחקי משחק תפקידים במיטה. הבידור הזה הוא עבור אלה שאינם מספיק תחושות רגילות. אתה אפילו לא יכול להזכיר את הקלאסי תוכניות כגון מחייב, מעצרים "משטרה", מודאג "אחות". מוֹדֶרנִי מגוון רחב של מבחר של חנויות מין יאפשר לאנשים ליצור הרבה יותר דרש תמונות. אתה יכול לנסות על חליפת daemon, קריקטורה גיבור או בכלל לקחת על עצמו תפקיד אחר במין.

חדשות טובות עבור ביישן אנשים צנועים יהיו כי כל מוצר מחנות סקס ניתן להזמין דרך האינטרנט. לדאוג לאנונימיות שלך לא צריך המוכרים, יועצים ו שליחים מבינים הכול. אבל עדיין אתה לא צריך לפחד לבקר פיזית חנות. אף אחד לא מגנה אנשים ללכת לחנויות מין, כי הרצון סיפוק הצרכים המיניים שלך מוכתב על ידי הטבע עצמו.

לדעת הכל על סקס הוא אפילו לא תמיד הכרחי כדי לקבל מ הנאה שלו. אבל אם יש רצון להימנע מבעיות שמור בריאות, כמו גם לגוון חיי מין אפורים, אז רק יש צורך ללמוד את השאלה הזאת ככל האפשר. למתחילים באמנות ההנאה תהיה הפתעה נעימה איזה מספר סודות הסתתרות תחת הצעיף של הלא ידוע והערות שוליים "18+".

Просмотров: 5995 | Добавил: lannykerska9ls2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close